Pseudohodowcy i pseudohodowle

Na każdy temat, wypowiedzi nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Spanielu$Koczka 2 cze 2008, o 20:27

bjossa napisał(a):napisz donos do urzedu skarbowego ze mają dochód a nie odporowadzają od tego podatku 8)


haha dobre.! :lol:
"Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś"

MaRta i ...
Obrazek
Avatar użytkownika
Spanielu$Koczka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1088
Dołączył(a): 5 mar 2008, o 19:37
Lokalizacja: Piła

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Gość 3 cze 2008, o 12:11

Niepełnoletnia jestem.
http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1348924_sznaucery.html
Tego tak zostawić nie można...
Gość
 

Postprzez Ewka 3 cze 2008, o 14:25

To nie jest taka typowa pseudo... nie ma żadnych bujd o rodzicach i w ogóle...
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Postprzez pauli 3 cze 2008, o 14:33

Ewka napisał(a):To nie jest taka typowa pseudo... nie ma żadnych bujd o rodzicach i w ogóle...


ale czy to jest konieczne do zakwalifikowania jako typowa pseudo?
psy są sznauceropodobne za 350 PLN, siedzą w jakiejś skrzynce [nie czepiam się, kojec z drewna przecież nie jest zły]. nie wyglądają fatalnie, widziałam gorsze. tylko że to nie bardzo są sznaucerki :)
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
pauli
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 689
Dołączył(a): 10 kwi 2008, o 08:54
Lokalizacja: łódź

Postprzez Constance 3 cze 2008, o 18:43

No, ale jak one wyglądają?
:roll:
Że też tacy ludzie chodzą po świecie...
Constance
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 16
Dołączył(a): 1 cze 2008, o 11:11
Lokalizacja: Zawiercie

Postprzez m.m 19 wrz 2008, o 09:40

Marta&Kama
Obrazek
Obrazek
Obrazek - Zobacz mnie na GoldenLine
Avatar użytkownika
m.m
Moderator
Moderator
 
Posty: 857
Dołączył(a): 13 sie 2006, o 13:45
Lokalizacja: Łódź

Postprzez mwijatak 5 paź 2008, o 14:41

Gościu,

usuwam Twojego kolejnego posta i proszę Cię nie produkuj się kolejny raz, ponieważ każdy następny usunę :idea:

A, i zdecyduj się jakie kundelki mnożysz, bo teraz były cavisie i yorki a na poprzednim poście były labradory i goldeny :roll: A IP to samo 8)
Pozdrawiam
Marta

Kaja / Lalka [*]
15.04.2005 - 19.08.2016
Demon [*]
07.05.1997 - 13.08.2009
Na zawsze w moim sercu...


...outsiderka... :roll:

Jeżeli jesteśmy tym co jemy, to ja jestem łatwa, szybka i tania...
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez takasobieja 5 paź 2008, o 19:06

m.m napisał(a):http://pies.onet.pl/14629,19,24,handel_zywym_towarem,1,artykul.html
Smutna rzeczywistość :?


Przykre, ale prawdziwe.

Panu który oferuje 7 ras, po rodowod. rodzicach napisałam maila odnośnie cockerów, jakie to są konkretnie?! I czy mozna zobaczyc rodowody rodziców... ciekawe czego się dowiem :) i czy Pan w ogole wie, jakie cockery rozmnaza. Bo przypuszczam, ze nie ma zielonego pojęcia, że są takie jak angielskie, amerykańskie itp.
Posiadaczka Goldena Retrievera.
Obrazek
rasowy=rodowodowy
Avatar użytkownika
takasobieja
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2259
Dołączył(a): 3 lip 2006, o 15:19
Lokalizacja: Tuchola
Imię psa: Shakira
Rasa psa: Golden Retriever - pseudo xD

Postprzez Agnieszka M. 9 paź 2008, o 18:51

Nie chcę nikogo obrażac,ale wielu z Was ma także psy z pseudohodowli-nie potępiajcie zatem innych,którzy chcą miec domowego pieszczocha,a nie wystawowego!!! I jeśli nie mają zamiaru,nie chcą ich rozmnażac,to co w tym złego???? Sami to robicie!!!!!!!!!!!
Agnieszka M.
 

Postprzez m.m 9 paź 2008, o 19:13

Agnieszka M. napisał(a):Nie chcę nikogo obrażac,ale wielu z Was ma także psy z pseudohodowli-nie potępiajcie zatem innych,którzy chcą miec domowego pieszczocha,a nie wystawowego!!!

Dziewczyno uspokój się trochę.
Przeczytaj uważnie wszystkie odpowiedzi we wszystkich tematach, które pozakładałaś, przeczytaj uważnie ten temat. Wszystkie kwestie o których piszesz były już poruszane.
Pies z rodowodem nie musi być psem wystawowym, rodowód nie przeszkadza mu być domowym pieszczochem.

Agnieszka M. napisał(a):I jeśli nie mają zamiaru,nie chcą ich rozmnażac,to co w tym złego????


Złe jest to, że kupowanie psów w pseudohodowlach napędza interes rozmnażaczom, nie rozumiesz?

Agnieszka M. napisał(a):Sami to robicie!!!!!!!!!!!


W większości przypadków powinnaś użyć słowa "zrobiliście"- nie zauważyłaś ile osób pisało, że już więcej nie kupi psa z pseudohodowli?
Marta&Kama
Obrazek
Obrazek
Obrazek - Zobacz mnie na GoldenLine
Avatar użytkownika
m.m
Moderator
Moderator
 
Posty: 857
Dołączył(a): 13 sie 2006, o 13:45
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Jolka 9 paź 2008, o 23:29

Margosia chodzilo Ci o to ze byc moze kupilam pieska z pseudohodowli?? No wiec raczej nie...facet nie zachwalal,nie twierdzil ze jego psy sa z rodowodem...po prostu napisal,ze ma szczeniaczki shih-tzu,wesole zaszczepione ,odrobaczone z ksiazeczka zdrowia(owa ksiazeczke dostalam)Wczesniej napatrzalam sie na szczeniaka znajomej i dlatego zapragnelam takiego miec.Mysle ze gosciu po prostu ma suczke ,wystawia ja do krycia ,wtedy ma miot i sprzedaje.Szkoda,ze jego aukcja sie juz skonczyla,bo poslalabym link.Zreszta ...mi to w ogole nie chodzilo o rasowego psa...dlugo dojrzewalam do decyzji o posiadaniu psa az w koncu nadazyla sie okazja i mam ...shih-tzu.Nigdy nawet o takiej rasie nie slyszalam(rownie dobrze moglby on byc dla mnie kundelkiem)gdyby nie nowa znajoma,ktora takiego pieska ma.Strasznie mi sie spodobal,taki slodziak.I wszystko mi jedno skad pochodzi...grund,ze zdrowy,wesoly i bez pchel :wink:
Jolka
 

Postprzez cockermanka 10 paź 2008, o 00:15

Jolka napisał(a):I wszystko mi jedno skad pochodzi...

A szkoda... :evil:
Avatar użytkownika
cockermanka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 183
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 01:03
Lokalizacja: Beskidy
Rasa psa: cocker spaniele angielskie

Postprzez bjossa 10 paź 2008, o 05:31

I wszystko mi jedno skad pochodzi

nie przeszkadza Ci to, ze swoim postepowaniem napedzasz biznes czemuś takiemu?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

nie wydaje mi sie...
Zwycięzca nigdy się nie poddaje, poddający się nigdy nie zwycięża.
Obrazek
Avatar użytkownika
bjossa
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2019
Dołączył(a): 15 cze 2007, o 22:47
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Jolka 10 paź 2008, o 10:28

Mialam na mysli to czy jest rasowy czy nie...o to mi chodzio.Nie robcie ze mnie od razu potwora dobra!?Te zdjecia,ktore wkleilas...napewno z takiego miejsca nie kupilabym psa i okropne jest to z niektore pieski musza to znosic.Wy ,ktorzy sie uczepili mojego ostatniego zdania jestescie jakimis zagozalymi fanami zwiarzat,kochacie wszystkie ...jestes ciekawa czy tez cos w tym kierunku robicie...Czy tylko czepiacie sie pseudohodowli i krytykujecie kazdego kto na forum napisze cos nie tak jak wam sie podoba.Myslicie ze Ci hodowcy przejmuja sie tym co tu jest napisane??Maja to w nosie,dla nich liczy sie kasa a wy chcecie zbawic swiat.Powodzenia zycze.
Jolka
 

Postprzez mArGoSiA 10 paź 2008, o 11:24

Powiem tak. Nie czepiamy się Ciebie. Kupiłaś psiaka z PH,trudno,mam nadzieję,że przyniesie Ci wiele radości i sprawi jak najmniej kłopotów :wink:
Odradzamy zakup w PH nie dlatego,że kundelki/psy w typie rasy są gorszę od psów rodowodowych ale dlatego,że wiemy w jakich warunków większość jest traktowana.
RASOWY=RODOWODOWY
http://www.stoppseudohodowcom.org/
http://arka.strefa.pl/rasa.html

Przeczytaj! To nic nie kosztuje.
mArGoSiA
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 16 lis 2007, o 16:06

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Psie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

paw prints